رابطه زناشویی / Marital relationshipزندگی شاد / Happy Lifeسبک زندگیمهارت های زندگی

با این روش کسی که دوستش دارید را جذب خودتان کنید !


با چند تغییر کوچک خودتان را به شخصی جذاب تر تبدیل کنید. با انجام روش هایی که در ادامه در بخش مهارت های زندگی ماگرتا به آن ها پرداخت می شود ، می توانید شانس خود را برای جذب کسی که دوستش دارید را افزایش دهید.

با این روش کسی که دوستش دارید را جذب خودتان کنید !
جذب کردن کسی که دوستش دارید

مرموز و غیرقابل پیش بینی باشید

این روش حداقل در خصوص آقایان بسیار مؤثر است. تحقیقات نشان می دهد که خانم‌ها بیش تر جذب مردهایی می شوند که از ظاهر آن ها نمی توانند بفهمند چه احساسی نسبت به آن ها دارند. ممکن است علت آن این باشد که زن ها خیلی به آن مرد و این که دوستشان دارد یا نه فکر میکنند. و از آنجا که خیلی به آن مرد فکر میکنند ، به این نتیجه می رسند که دوستش دارند.

اگر رفتارتان کاملا مشخص و قابل پیشبینی باشد، اصلا باعث کنجکاوی نشده و فکر دیگران را مشغول نمی کند ولی اگر رفتارتان عجیب و مبهم باشد به شکلی که به راحتی نتوان آن را توضیح داد، فکر دیگران مشغول می شود. درگیر کردن فکر دیگران با سیگنال های جذب یکی از قوی ترین تکنیک ها در تسخیر ذهن دیگران است.

پس برای جذب کسی که دوستش دارید غیرقابل پیشبینی باشید.

اطرافیانتان را بخندانید

با این روش کسی که دوستش دارید را جذب خودتان کنید !

هنگامی که مَت وارد اتاقی می‌شود، همه را وادار می‌کند که بخندند. او تاثیرگذار است و همه می‌بینند که دیگران او را دوست دارند. چرا این موضوع مهم است؟

بر اساس مطالعه‌ای که روانشناسان بریتانیایی انجام داده‌اند، اگر به دیگران با لبخند نگاه کنیم، احتمال اینکه فرد جذابی به نظر بیاییم بیشتر خواهد بود. در آزمایشی که بر روی زنان انجام شده بود هنگامی که به آنها تصویر افرادی نشان داده شد که دیگران به آنها لبخند می‌زدند، افرادی که به آنها لبخند زده شده بود جذاب‌تر به نظر می‌رسیدند.

محققان دریافتند که مردان نیز به همین شکل پاسخ می‌دهند. هم زنان و هم مردان به صورت ناخودآگاه هنگامی که می‌خواهند شخصی را برای دوستی انتخاب کنند، نظر دیگران را در نظر می‌گیرند. در واقع ممکن است بر اساس اینکه دیگران چطور فردی را ارزیابی می‌کنند، او را برای رابطه مورد توجه قرار دهند.

یک آدم حقیقی باشید

آدم‌ها دوست دارند که با شخصیت‌های جاافتاده و اصیل روبرو شوند. هر چند که اصول تجارت به ما می‌گویند که باید محکم باشیم و اقتدار خود را حفظ کنیم (شانه‌ها عقب باشد، چانه را بالا بگیریم و محکم دست بدهیم)، زیاده‌روی در این زمینه هم راحت است و این می‌تواند برای طرف مقابل مصنوعی به نظر آید.

با این روش کسی که دوستش دارید را جذب خودتان کنید !
اعتماد به نفس

پس بهتر است که در عوض، شخصیتی با اعتماد به نفس و قابل احترام داشته باشید. بعضی از متخصصان پیشنهاد داده‌اند که وقتی فردی را دیدیم به سمتش قدم برداریم و هنگامی که معرفی می‌شویم کمی به جلو خم شویم، انگار که تعظیم می‌کنیم. این گونه از حرکات می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بروی نظر دیگران در مورد شما داشته باشند.

به عشقتان توجه ویژه‌ داشته باشید

جذب کسی که دوستش دارید

از او سوال بپرسید و درباره او صحبت کنید. میزان توجه ما به افراد (نه خیلی کم و نه خیلی زیاد) نشانه‌ی میزان علاقه‌ی ما به کسی است که تا پیش از این او را ملاقات نکرده‌ایم. اگر شما فردی با اعتماد به نفس هستید باید این ویژگی مثبت خود را به طرف مقابل ثابت کنید؛ به گونه ای که وقتی نام شما به زبان بیاید اولین چیزی که در ذهن فرد مورد نظرتان یادآوری شود اعتماد به نفس و قدرت شما باشد.

همیشه لبخند بزنید

با این روش کسی که دوستش دارید را جذب خودتان کنید !
لبخند

لبخند زدن نشان از اعتماد به نفس دارد، حال فرقی نمی کند که دقیقا به چه چیزی فکر می کنید. علاوه بر این، بسیاری از تحقیقات نشان داده اند که لبخند زدن، به میزان دوست داشتنی بودن فرد بستگی دارد. با لبخند زدن، دوست داشتنی تر به نظر می رسید.

بوی خوب و ظاهر مناسب

با این روش کسی که دوستش دارید را جذب خودتان کنید !
اعتماد به نفس

این که بوی خوبی بدهید مغز آدم ها را نسبت به جذابیت شما تحریک می کند . اندکی عطر یا ادوکلن سبب می شود در نظر دیگران جذاب تر به نظر برسید.

آیا شما هم روشی مدنظرتان می باشد ؟ آن را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.منبع مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا