دکوراسیون / Decorationسبک زندگی

بهترین رنگ دیوار برای خانه های کوچک مدرن در سال ۲۰۲۰


بهترین رنگ دیوار برای خانه های کوچک : گسترش روزافزون شهرنشینی و افزایش جمعیت شهرها باعث شده متراژ خانه‌هایی که افراد در آن سکونت پیدا می‌کنند روز به روز پایین‌تر آمده و فضای کمتری در اختیار آن‌ها باشد. برای بخش بزرگی از مردم جامعه خرید خانه بزرگ ممکن نیست پس بهترین راه این است که این افراد از فضای کوچک خود به بهترین شکل استفاده کنیم. بدین منظور در ادامه با بخش دکوراسیون ماگرتا همراه باشید.

بهترین رنگ دیوار برای خانه کوچک در سال ۹۹

یکی از ایده‌های جذاب و ارزان قیمتی که به کمک آن می‌توان فضاهای کوچک را بزرگ‌تر از آن چه هستند نمایش داد، استفاده از رنگ‌بندی مناسب و اصولی در این مکان هاست. منظور از رنگ‌بندی اصولی و درست، بکارگیری رنگ‌هایی است که بهترین هماهنگی و موقعیت را در فضا ایجاد می‌کنند.

ما در مقاله قصد داریم به ۲۷ نمونه از طراحی های داخلی زیبا که بازیگر اصلی دکوراسیون آن‌ها «رنگ» می‌باشد بپردازیم. از این رو اگر شما هم جزو افرادی هستید که خانه کوچکی داشته و قصد دارید چیدمان خانه کوچک خود را با استفاده از رنگ‌های مناسب بزرگ‌تر نشان دهید، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

۱. استفاده از رنگ زرد روشن در آشپزخانه

بهترین رنگ دیوار برای خانه های کوچک مدرن در سال 2020

زرد ملایم یا همان زرد روشن رنگی است که در ادامه این مقاله از ماگرتا بسیار به آن اشاره خواهیم کرد. همان طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، در این آشپزخانه از رنگ زرد ملایم برای پوشش کابینت‌ها و از رنگ سفید برای رنگ‌آمیزی سقف استفاده شده است.

یکی از نکات بسیار جذاب و جالبی که در این محیط به چشم می‌خورد، سادگی چشم نواز و دلچسب عناصر آن است. به طوری که کابینت ها، اجاق گاز، لوستر و سایر اجزا به ساده‌ترین شکل طراحی و نصب شده اند. اگر شما هم آشپزخانه کوچکی دارید، خلاقیت به خرج داده و با بکارگیری عناصر ساده اما زیبا سعی کنید محیط‌تان را جذاب‌تر کنید.

۲. استفاده از رنگ بنفش مات در سرویس بهداشتی

بهترین رنگ دیوار برای خانه های کوچک مدرن در سال 2020

همان طور که می‌دانید رنگ بنفش رنگی است که طیف‌های مختلفی دارد. یکی از طیف‌های رنگ بنفش، بنفش مات است که آن را روی دیوارهای این سرویس بهداشتی مشاهده می‌کنید. این رنگ به دلیل تیرگی ذاتی که دارد برای فضاهای کوچک رنگ مناسبی نیست.

اما این محیط با خلاقیت زیادی طراحی شده و اضافه شدن رنگ بنفش مات به آن مهر تاییدی به درست بودن کار طرح آن است. اگر شما هم جزو کسانی هستید که سرویس بهداشتی خانه‌شان فضای کوچکی داشته و قصد دارید آن را رنگ‌آمیزی نمایید، از ترکیب این رنگ در کنار شیرآلات طلایی غافل نشوید.

۳. استفاده از رنگ سبز ملایم روی دیوارهای اتاق خواب

بهترین رنگ دیوار برای خانه های کوچک مدرن در سال 2020

این اتاق خواب زیر شیروانی برای دیوارهای خود از رنگ سبز صنوبری ملایم استفاده کرده است. این رنگ زیبا و دلنشین هنگامی که با رنگ سفید ترکیب می‌شود، احساس گرفتگی و کوچک بودن را از محیط‌های مختلف دور می‌کند.

بهترین رنگ دیوار برای خانه های کوچک ، همان طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید علاوه بر این دو رنگ، یک تخت خواب نسبتا کوچک، یک میز جمع و جور و از همه مهم‌تر پنجره‌ای برای ورود نور طبیعی به محیط در این اتاق وجود دارد.

۴. استفاده از رنگ استیل در اتاق پذیرایی

بهترین رنگ دیوار برای خانه های کوچک مدرن در سال 2020

رنگ استیل یکی از رنگ‌های بسیار مدرن و زیبا برای اتاق پذیرایی است. همان طور که در این دکوراسیون نیز مشاهده می‌کنید، برای پوشش دیوارها از رنگ استیل استفاده شده و تا حد امکان از وجود عناصر اضافی جلوگیری به عمل آمده است.

یکی از نکات مهمی که در چیدمان فضاهایی با متراژ کوچک باید در نظر داشته باشید این است که این فضاها نباید میزبان وسایل اضافی و غیر کاربردی باشند. بلکه با استفاده از خلاقیت و سلیقه‌تان تا حد امکان وسایلی را در این گونه محیط‌ها استفاده کنید که برایتان کاربردی هستند.

۵. استفاده از رنگ آبی آسمانی در اتاق خواب

بهترین رنگ دیوار برای خانه های کوچک مدرن در سال 2020

چه کسی از یک اتاق خواب با فضایی دلنشین و رویایی بدش می‌آید؟ این دکوراسیون حرفه‌ای و اصولی از رنگ‌بندی بسیار شیکی برخوردار است که مختص فضاهای کوچک می‌باشد. اگر به تک تک عناصر و رنگ‌بندی آن‌ها در این اتاق دقت کنید، رنگ پایه آبی را خواهید دید که در تمام بخش‌ها دیده می‌شود.

۶. استفاده از تم یاسی در اتاق خواب

بهترین رنگ دیوار برای خانه های کوچک مدرن در سال 2020

آیا می‌دانستید رنگ بنفش یکی از رنگ‌هایی است که استفاده از آن در دکوراسیون‌های مدرن امروزی بسیار رایج است؟ این رنگ جذاب قابلیت ترکیب شدن با رنگ‌های بسیاری را داشته و برای فضاهای کوچک، به خصوص اتاق خواب‌های دخترانه، یک انتخاب بی‌نظیر برشمرده می‌شود.

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، برای انتخاب بهترین رنگ دیوار برای خانه های کوچک اکثر عناصر موجود در این اتاق کوچک با رنگ بنفش و یاسی رنگ‌آمیزی شده اند.

۷. استفاده از رنگ کرم (زرد کمرنگ) در اتاق خواب

بهترین رنگ دیوار برای خانه های کوچک مدرن در سال 2020

زرد کمرنگ از جمله رنگ‌هایی است که بکارگیری آن در فضاهای کوچک باعث ایجاد عمق و جذابیت منحصر به فردی در محیط می‌شود. این رنگ دلنشین و ملایم در این دکوراسیون کوچک استفاده شده است. همان طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، علاوه بر دیوار چوبی زرد رنگ از یک کاغذ دیواری با پس زمینه سفید و الگوهای زرد کم رنگ استفاده شده است.

۸. استفاده از رنگ سبز پررنگ در آشپزخانه

جنگل فضایی است که بودن در آن همیشه حس خوب و دوست داشتنی جذابی را به فرد می‌دهد. استفاده از رنگ‌هایی که در جنگل به کار رفته احساس بی‌نظیری را به فضا می‌بخشد. همانطور که در این آشپزخانه مشاهده می‌کنید، برای درب کابینت‌ها از رنگ سبز جنگلی استفاده شده است.

وجود این رنگ سرد در کنار رنگ سفیدی که برای دیوارهای پشتی وجود دارد، ترکیب خوب و دلنشینی را به منظور بزرگ‌تر دیده شدن این فضای کوچک ایجاد کرده است.

۹. استفاده از رنگ آبی آسمانی در اتاق شست و شو

بهترین رنگ دیوار برای خانه های کوچک مدرن در سال 2020

اتاق شست و شو اتاقی است که در بیشتر خانه‌های ایرانی به چشم نمی‌خورد؛ اما اگر خانه شما دارای این فضا است باید توجه کنید که در آن از رنگ‌هایی استفاده کنید که نشان‌گر تمیزی و پاک بودن فضاست. یکی از این رنگ رنگ آبی است. همان گونه که در این مدل مشاهده می‌کنید از رنگ آبی آسمانی برای رنگ‌آمیزی درب، دیوارها و همچنین قفسه‌های موجود استفاده شده است.

یکی از نکات جالبی که در این اتاق دیده می‌شود، وجود عناصر جذابی مثل سبد چوبی، جارو و خاک‌انداز است. اگر شما هم دارای این نوع فضا در خانه‌تان هستید بهتر از این عناصر در کنار رنگ‌های دلنشین یاد شده استفاده نمایید.

۱۰. استفاده از رنگ‌های روشن در اتاق کودک

بهترین رنگ دیوار برای خانه های کوچک مدرن در سال 2020

اتاق خواب کودک فضایی بسیار حساس است که کودکان بیشتر وقت خود را در آن سپری می‌کنند. از این رو فضایی که کودک در آن فعالیت می‌کند باید دارای رنگ‌های شاد و دلنشینی باشد که احساس خوبی را برای افراد داخل اتاق به ارمغان می‌آورد.

دکوراسیون اتاق خواب کودک در این نمونه دارای فضای کوچکی است که در آن انواع رنگ‌های شاد مانند زرد، سفید، آبی، سبز و همچنین قرمز استفاده شده است. یکی از نکات جالب در این دکوراسیون پس زمینه مشکی رنگ برای قفسه‌های کتابخانه است.

در انتخاب بهترین رنگ دیوار برای خانه های کوچک اگر اتاق کودک شما هم از فضای کوچک و دنجی برخوردار است، می‌توانید با کمک جادوی رنگ‌ها این فضا را جذاب‌تر و زیباتر از قبل کنید. همچنین وجود عناصری کودکانه‌ای مانند عروسک، تعدادی کتاب کودک و غیره در ایجاد حس و حال دلچسب کودکانه در اتاق خواب فرزند شما موثر است.

۱۱. استفاده از رنگ آبی ملایم در آشپزخانه

بهترین رنگ دیوار برای خانه های کوچک مدرن در سال 2020

این آشپزخانه از نظر متراژ بسیار کوچک بوده و سقف کوتاهی نیز دارد. از این رو علاوه بر آن که می‌بایست از رنگهای دلباز و روشن در آن استفاده کرد، می‌توان از ایده‌هایی هم استفاده نمود که فضای این اتاق خواب را بزرگتر نشان می‌دهد.

یکی از این ایده‌ها نصب پنجره‌ای است که باعث می‌شود فضای بیرونی از داخل آشپزخانه دیده شده و نور بسیار خوبی نیز به داخل آشپزخانه تابیده شود. اگر کمی به رنگ‌ها به کار گرفته شده در این فضا دقت کنید، رنگ طلایی را هم می‌بینید. وجود رنگ طلایی در ظروف و شیرآلات این آشپزخانه نشان می‌دهد از رنگ طلایی هم در کنار آبی و سفید می‌توان برای فضاهای کوچک استفاده نمود.

۱۲. استفاده از رنگ آب دریایی در اتاق خواب پسرانه

بهترین رنگ دیوار برای خانه های کوچک مدرن در سال 2020

اتاق خواب‌های کوچک به گونه‌ای هستند که در آن‌ها می‌توان از ایده‌های خلاقانه زیادی استفاده کرد. یکی از این ایده‌های جذاب استفاده از طرح‌های دو نفری است که شکل و شمایل جالبی دارد. همان طور که در این دکوراسیون مشاهده می‌کنید، از یک تخت دو نفره آبی در کنار کاغذ دیواری‌هایی که روی آن طرح اسب وجود دارد استفاده شده است.

ترکیب دو رنگ آبی و سفید در کنار هم ترکیب بسیار جذابی است که در آپارتمان‌های کوچک کاربردهای زیادی دارد. اگر فضای اتاق خواب شما نیز برای کودکان‌تان کوچک است، به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما از این دو رنگ استفاده کنید تا فضا را بهتر و زیباتر از قبل کنید.

۱۳. استفاده از رنگ آبی فیروزه‌ای در آشپزخانه

بهترین رنگ دیوار برای خانه های کوچک مدرن در سال 2020

آبی فیروزه‌ای یکی از بهترین رنگ‌هایی است که در فضاهای کوچک می‌توان از آن استفاده کرد. همان طور که در این آشپزخانه مشاهده می‌کنید، برای رنگ‌آمیزی کابینت‌ها از رنگ آبی فیروزه‌ای و برای رنگ‌آمیزی دیوار از رنگ سفید بهره گرفته شده است.

همچنین وجود دو پنجره با پرده‌های قرمز باعث ورود نور طبیعی خوبی در این محیط شده است. اگر شما هم جزو کسانی هستید که در آشپزخانه خانه آن‌ها کوچک و دلگیر می‌باشد بهتر است از این رنگ در کنار رنگ سفید استفاده نمایید.

۱۴. استفاده از رنگ آبی کمرنگ در اتاق خواب

بهترین رنگ دیوار برای خانه های کوچک مدرن در سال 2020

آبی یکی از جذاب‌ترین رنگ‌هایی است که در دکوراسیون فضاهای کوچک از آن استفاده می‌شود. همانطور که در این نمونه مشاهده می‌کنید، برای رنگ‌آمیزی دیوارها از رنگ آبی استفاده شده است. به همین علت اگر اتاق خواب شما هم جزو اتاق خواب‌های کوچک است به شما پیشنهاد می‌کنیم از رنگ آبی روشن همانند تصویر بالا برای رنگ‌آمیزی دیوار اتاق خود استفاده نمایید.

علاوه بر رنگ آبی دلنشینی که روی دیوارها به کار گرفته شده است از دو نورگیر هم برای جذابیت بیشتر و ورود نور طبیعی به دکوراسیون اتاق خواب بهره گرفته شده است. همچنین تخت خواب این اتاق سفید بوده و همین موضوع فضای اتاق را دلبازتر می‌کند.

۱۵. استفاده از رنگ سبز در اتاق نشیمن

بهترین رنگ دیوار برای خانه های کوچک مدرن در سال 2020

اتاق نشیمن محلی است که معمولاً در آن از عناصر و وسایل زیادی در آن استفاده می‌شود. همانطور که در این نمونه نیز مشاهده می‌کنید در فضای این اتاق نشیمن از یک کتابخانه که دارای پنج طبقه است استفاده شده و درون آن از یک صندلی آهنی کوچک بهره گرفته شده است.

اگر به دیوارهای پشتی این کتابخانه دقت کنید رنگ سبز را مشاهده می‌کنید. رنگ سبز یکی از رنگ‌های شاد و پر طراوت‌ای است که در دکوراسیون‌های مدرن امروزی کاربردهای بسیار زیادی دارد. این دکوراسیون نیز با بهره مندی از رنگ سبز فضای کوچک خود را کمتر بروز داده و همچنین احساس شادابی و طراوت را فزونی بخشیده است.

۱۶. استفاده از رنگ نارنجی در آشپزخانه

بهترین رنگ دیوار برای خانه های کوچک مدرن در سال 2020

رنگ نارنجی جزو رنگ‌هایی است که کمتر کسی از آن در دکوراسیون خانه خود استفاده می‌کند. اگر شما هم جزو کسانی است که قصد دارید دکوراسیون خود را متمایز با سایر دکوراسیون‌ها انتخاب کنید بهتر است از رنگ‌های جذاب و خاصی مثل نارنجی استفاده نمایید.

همان طور که در این دکوراسیون مشاهده می‌کنید برای بهترین رنگ دیوار برای خانه های کوچک ، رنگ نارنجی برای رنگ‌آمیزی دیوارهای جلوی رنگ سفید برای رنگ‌آمیزی دیوارهای پشتی به کار گرفته شده است. علاوه بر این وجود یک نورگیر که موجب ورود نور بسیار خوبی به فضا شده است باعث شده کوچک بودن این فضا کمتر به چشم بیاید.

۱۷. استفاده از رنگ سفید در اتاق خواب

بهترین رنگ دیوار برای خانه های کوچک مدرن در سال 2020

برای داشتن فضای آرام و دلنشین در دکوراسیون‌های کوچک استفاده از رنگ‌های آرامش بخش مثل سفید یک موضوع مهم و حیاتی است. همان طور که در این اتاق خواب کوچک مشاهده می‌کنید رنگ سقف دیوارها زمین و همچنین تخت خوابی که در آن وجود دارد با رنگ سفید تزیین شده است.

اگر شما هم جزو کسانی هستید که فضای اتاق خواب آن‌ها فضای کوچکی می‌باشد، بهتر است از رنگ سفید در محیط خود بیش از سایر رنگ‌ها استفاده کنید. یکی از نکاتی که در بسیاری از نمونه‌های این مقاله به چشم می‌خورد وجود حداقل یک نورگیر در اتاق‌های کوچک است.

در این اتاق خواب نیز از دو پنجره برای ورود نور طبیعی استفاده شده که این دو پنجره باعث می‌شود این اتاق خواب در طول روز روشن‌تر و بزرگتر دیده شود.

۱۸. استفاده از رنگ آبی روشن در اتاق پذیرایی

بهترین رنگ دیوار برای خانه های کوچک مدرن در سال 2020

رنگ آبی جزو رنگ‌هایی است که باعث می‌شود شما احساس کنید در فضای دلنشین‌تر و پر آرامش‌تری حضور دارید. در این دکوراسیون هم از رنگ آبی روشن استفاده شده که بسیار دلنشین می‌باشد. این اتاق پذیرایی دارای یک مبلمان به رنگ سفید و آبی و همچنین قفسه‌هایی است که در سه طبقه تجمیع شده‌اند.

اگر شما هم اتاق پذیرایی دارید که فضای آن کوچک و این چنین است، رنگ آبی روشن می‌تواند به شما در بزرگ‌تر به چشم آمدن محیط‌تان کمک شایانی کند. پیشنهاد ما به شما این است که اگر قصد دارید از رنگ آبی روشن در دکوراسیون استفاده کنید رنگ سفید آن نیز در کنار آن به کار بگیرید؛ چرا که ترکیب این رنگ جلوه‌ای بسیار مدرن و زیبا ایجاد می‌کند.

۱۹. استفاده از ترکیب رنگ سبز و سفید در آشپزخانه

بهترین رنگ دیوار برای خانه های کوچک مدرن در سال 2020

رنگ سبز یکی از جذاب‌ترین رنگ‌هایی است که از آن در دکوراسیون استفاده می‌شود. همان طور که در این آشپزخانه مشاهده می‌کنید رنگ سبز برای کابینت‌ها و رنگ سفید برای سقف استفاده شده است. اگر آشپزخانه شما هم فضای اینچنینی داشته و قصد دارید از ترکیب دو رنگی استفاده کنید که فضای کوچک را کمتر جلوه دهد، پیشنهاد ما به شما استفاده از ترکیب رنگ سبز و سفید است. در کابینت‌های آشپزخانه نیز از رنگ قهوه‌ای و برای کف آن از پارکت قهوه‌ای استفاده شده است.

۲۰. استفاده از رنگ هلویی جذاب در اتاق خواب دخترانه

بهترین رنگ دیوار برای خانه های کوچک مدرن در سال 2020

هلو میوه بسیار خوشمزه‌ای است که رنگ آن نیز بسیار جذاب می‌باشد. در دکوراسیون این اتاق خواب از رنگ هلویی استفاده شده است. این اتاق خواب مدرن فضای کوچکی دارد که برای پوشش این فضای کوچک در آن دیوارها به رنگ هلویی درآمده است.

همچنین تخت خوابی که در این اتاق خواب قرار گرفته و به رنگ هلویی تیره و کمی قرمز است. اگر به دکوراسیون این اتاق خواب بیشتر دقت کنید پرده‌های یاسی رنگ را مشاهده می‌کنید که باعث پوشش تخت خواب این محیط شده است.

پس از انتخاب بهترین رنگ دیوار برای خانه کوچک ، زیر تخت‌خواب نیز یک کتابخانه ۳ طبقه قرار گرفته که کتاب‌های صاحب اتاق خواب در آن قرار می‌گیرد. اگر اتاق خواب شما هم کوچک می‌باشد، پیشنهاد ما به شما استفاده از رنگ‌های گرم و لطیف مثل هلویی در آن می‌باشد.

۲۱. استفاده از رنگ زرد روشن و ملایم در اتاق پذیرایی

بهترین رنگ دیوار برای خانه های کوچک مدرن در سال 2020

رنگ زرد ملایم رنگ دیگری که در این مقاله از ماگرتا به آن اشاره کرده ایم. این رنگ رنگی است که ما خیلی از آن در دکوراسیون خانه‌های خود استفاده نمی‌کنیم. اما این رنگ در دکوراسیون خانه‌های مدرن جایگاه بسیار ویژه‌ای دارد. همان طور که در این دکوراسیون مشاهده می‌کنید دیوارها به رنگ زرد ملایم رنگ‌آمیزی شده اند.

این رنگ بسیار جذاب و دلنشین برای فضاهای کوچک یک رنگ بسیار مناسب می‌باشد. همچنین در کنار این رنگ از کوسن‌هایی با رنگ سبز و همچنین صندلی نارنجی رنگ نیز استفاده شده که هارمونی رنگ‌ها را تشکیل می‌دهد.

در این اتاق در و پنجره به رنگ سفید و یک نورگیر بسیار زیبا قرار دارد که باعث شده کوچک بودن این محیط کمتر جلوه کند. اگر شما جزو کسانی هستید که فضای اتاق پذیرایی شما به این شکل می‌باشد پیشنهاد ما استفاده از رنگ زرد ملایم یا حتی روشن‌تر می‌باشد.

۲۲. استفاده از رنگ خاکستری در اتاق خواب

بهترین رنگ دیوار برای خانه های کوچک مدرن در سال 2020

رنگ خاکستری یکی از رنگ‌های مورد علاقه ایرانیان است که در دکوراسیون خانه خود از این رنگ به شدت استفاده می‌کنند. این رنگ جذاب و مدرن در دکوراسیون اتاق خواب نیز به کار گرفته شده است. این اتاق خواب زیر شیروانی به دلیل فضای کوچکی که دارد از دو تخت خواب کوچک در دو طرف و یک میز کوچک به همراه یک آباژور روی آن استفاده کرده است.

وجود یک پنجره نورگیر باعث شده کوچک بودن این فضا کمتر به چشم بیاید و همچنین استفاده از رنگ‌های روشن مثل سفید و خاکستری باعث بزرگتر دیده شدن این فضای کوچک و مدرن شده است. پیشنهاد ما به شما این است که اگر فضای کوچک برای اتاق خواب خود دارید از رنگ‌های روشن مثل خاکستری برای بزرگتر دیده شدن آن استفاده نمایید.

۲۳. استفاده از تم رنگی سفید در اتاق شست و شو

بهترین رنگ دیوار برای خانه های کوچک مدرن در سال 2020

اتاق شستشو اتاقی است که در بسیاری از خانه‌های ایرانی از آن استفاده نمی‌شود؛ اما عده‌ای از افراد هستند که فضایی را تحت عنوان اتاق شستشو در خانه‌شان به کار می‌گیرند. همان طور که در این نمونه مشاهده می‌کنید در دکوراسیون اتاق شستشوی این خانه از رنگ سفید استفاده شده است.

همچنین در کنار اتاق شستشو اتاق خواب کوچک قراردارد که دیوارهای آن به رنگ سفید بوده و یک تابلوی نقشه جهان به رنگ مشکی و طلایی روی آن قرار گرفته است. در نمونه‌های بعدی آشپزخانه‌ای را به شما معرفی خواهیم کرد که در همین ترکیب رنگ یعنی سفید و مشکی برای دکوراسیون آن بکار رفته است. بنابراین ترکیب سفید و مشکی در کنار یکدیگر برای فضاهای کوچک بسیار جذاب می‌باشد.

۲۴. استفاده از ترکیب رنگ سبز مغز پسته‌ای و سفید در آشپزخانه

بهترین رنگ دیوار برای خانه های کوچک مدرن در سال 2020

رنگ سبز مغز پسته یکی از زیباترین رنگ‌هایی است که در دکوراسیون‌های مدرن امروزی از آن استفاده می‌شود. همان‌طور که در این آشپزخانه مشاهده می‌کنید در کابینت‌های بالایی از این رنگ بهره گرفته شده است. همچنین در دیوار‌های پایانی از رنگ سفید و برای سقف و دیوارها نیز از رنگ سفید استفاده شده است.

این آشپزخانه زیرشیروانی دارای فضای کوچکی است که استفاده از رنگ‌های روشن مثل سبز مغز پسته‌ای باعث شده این کوچکی کمتر به چشم بیاید. همچنین وجود یک گلدان طبیعی روی کابینت و یک میز جزیره در وسط این آشپزخانه باعث شده این دکوراسیون کوچک زیبا و کاربردی‌تر دیده شود.

۲۵. استفاده از ترکیب رنگ سیاه و سفید در آشپزخانه

بهترین رنگ دیوار برای خانه های کوچک مدرن در سال 2020

یکی از جذاب‌ترین ترکیب رنگ‌هایی که میتوان در دکوراسیون استفاده کرد ترکیب رنگ مشکی و سفید است. همان طور که در دکوراسیون این آشپزخانه مشاهده می‌کنید از رنگ سیاه برای دیوار‌های بالایی و از رنگ سفید برای دیوار‌های پایینی استفاده شده است. همچنین از رنگ قهوه‌ای روشن نیز برای میز و طبقات قفسه‌های روی دیوار بهره برده شده است.

اگر به سقف این فضا دقت کنید چوب‌های قهوه‌ای را مشاهده می‌کنید که حالتی صمیمی‌تر به این دکوراسیون جذاب و مدرن بخشیده است. پیشنهاد ما این است که در دکوراسیون آشپزخانه همواره از یک گیاه یا گلدان استفاده نمایید. در این دکوراسیون نیز از یک گلدان روی میز جزیره و دو گلدان کوچک روی کابینت‌ها استفاده شده است.

۲۶. استفاده از رنگ هلویی کمرنگ در اتاق خواب

بهترین رنگ دیوار برای خانه های کوچک مدرن در سال 2020

معمولاً استفاده از رنگ‌های گرم در دکوراسیون اتاق خواب‌های مدرن و امروزی یک امر رایج است. در این دکوراسیون نیز از رنگ گرم هلویی استفاده شده که جلوه بسیار جذابی را به این اتاق‌ها بخشیده است. اگر کمی با دقت به این اتاق خواب دقت کنید تخت سفید رنگ بزرگی را مشاهده می‌کنید که هماهنگی خوبی با رنگ هلویی دیوارهای این اتاق خواب برقرار کرده است.

همچنین وجود دو تابلو که شباهت ظاهری زیادی با یکدیگر دارند نیز باعث جذابیت هر چه بیشتر این فضای دنج و کوچک شده است.

۲۷. استفاده از رنگ آبی فیروزه‌ای در اتاق خواب

بهترین رنگ دیوار برای خانه های کوچک مدرن در سال 2020

این ترکیب رنگ زیبا و دلنشین یکی از بهترین ترکیب‌هایی است که می‌توان از آن برای طراحی دکوراسیون اتاق کارهای کوچک استفاده نمود. در این نمونه اتاقی را مشاهده می‌کنید که دیوار آن با استفاده از آبی فیروزه‌ای تزئین شده است. علاوه بر این، اگر کمی دقت کنید رنگ سبز و طیف کمرنگی از قرمز را در سایر عناصر مشاهده می‌کنید که طراوت تازه‌ای به این اتاق کوچک بخشیده است.

از این که تا پایان مطلب بهترین رنگ دیوار برای خانه های کوچک همراه ما بودید سپاسگزاریم؛ شما عزیزان می‌توانید سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را در زمینه با این مطلب و سایر مطالب ارائه شده از طریق بخش نظرات به اطلاع ما و سایر کاربران برسانید.منبع مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا