پوزیشن جنسی / Marital relationship positionرابطه زناشویی / Marital relationshipسبک زندگی

بهترین پوزیشن های جنسی برای داشتن یک رابطه بهتر و لذتی بیشتر


بر اساس تحقیقات انجام شده تخمین زده می شود که تقریبا ۶۰ درصد از زنان در طول رابطه جنسی خود ارگاسم را تجربه نمی کنند که این خود سردی در رابطه جنسی را در پی دارد. از جمله عوامل تاثیرگذار در کیفیت یک رابطه پوزیشن جنسی می باشد. از این رو در این مقاله از سبک زندگی ماگرتا برای شما نمونه ایی از بهترین پوزیشن های جنسی که می تواند به رابطه شما کمک کند را معرفی می کنیم.

بهترین پوزیشن های جنسی برای رسیدن به ارگاسم

این پوزیشن یا حالت نزدیکی تقریبا بهترین پوزیشن برای مرد و زن برای تحریک شدن و رسیدن به ارگاسم است.مخصوصا برای آقایانی که دچار زود انزالی نیز هستند.

بهترین پوزیشن های جنسی برای داشتن یک رابطه بهتر و لذتی بیشتر
بهترین پوزیشن برای رسیدن به ارگاسم

برای تحریک بیشتر باید در این پوزیشن تمام بدن زن با تمام بدن مرد در تماس باشد. به این حالت ماساژ شکم نیز گفته می شود.

پوزیشن جنسی سوسک (The Beetle)

در این روش زن در طرف رو قرار می‌گیرد سپس خم شده تا به شکل سریع زاویه و موقعیت را تغییر دهد تا زمانی که یک نقطه مناسب برای ارگاسم را بیابد. حرکات زیاد زن و استفاده از زاویه های متفاوت به شکل سریع می‌تواند برای شریکش سخت باشد، پس باید قبل از انجام این کار مطمئن شد که مرد هم موقعیت مناسب را پیدا کرده و هردو نفر آماده هستند.

داگی استایل (Doggy Style)

داگی استایل یکی دیگر از پوزیشن های مناسب برای رابطه جنسی با زنان دارای اضافه وزن است. مردهایی که دارای اضافه وزن هستند و شکم بزرگی دارند، ممکن است هنگام استفاده از این پوزیشن برای رابطه جنسی دچار مشکل شوند. از این رو به این افراد توصیه می‌شود روش دیگری را برای انجام این کار مد نظر داشته باشد.

بهترین پوزیشن های جنسی برای داشتن یک رابطه بهتر و لذتی بیشتر
داگی استایل (Doggy Style)

در پوزیشن داگی استایل زن به صورت چهار دست و پاست و مرد پشت او قرار می‌گیرد. در این پوزیشن رابطه جنسی، وزن زن و مرد به دیگر شریک جنسی فشار نمی‌آورد. با توجه به این که در پوزیشن داگی استایل دست‌های مرد آزاد است، امکان تحریک زن حین رابطه افزایش پیدا می‌کند.

پوزیشن با توپ های بدنسازی

یکی از ابزارهای بی خطر توپ های بزرگی است که در باشگاه های بدنسازی برای ورزش هایی مانند یوگا و پیلاتس استفاده می شود. به پوزیشنی که در زیر مشاهده می کنید پوزیشن دختر گاو چران معکوس گفته می شود. در این حرکت مرد باید بر روی توپ طوری بنشیند که موقعیتش کاملا ثابت باشد. سپس زن پشت به مرد بر روی آلت تناسلی قرار بگیرد.

از فواید این حالت می توان به نفوذ عمیق و تحریک کردن نقطه G اشاره کرد.

بهترین پوزیشن های جنسی برای داشتن یک رابطه بهتر و لذتی بیشتر
پوزیشن با توپ های بدنسازیمنبع مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا