اینستاگرام حسام صالحیبیوگرافی هنرمندانحسام صالحیعکس بازیگران

حسام صالحی | بیوگرافی و عکس های جدید حسام صالحی و همسرش + شغل و فیلم شناسی


“حسام صالحی”: بیوگرافی سید (حسام صالحی) بازیگر نقش نوید در سریال ترش و شیرین و سه در چهار و همسرش و پیج اینستاگرام حسام صالحی و عکس جدید و فیلم ها و سریال های جدید و ماجرای ازدواج و ورود به بازیگری و شغل حسام صالحی بازیگر خردسال ترش و شیرین و سه در چهار را در این بخش میخوانید. با ما همراه باشید.

حسام صالحی | بیوگرافی و عکس های جدید حسام صالحی و همسرش + شغل و فیلم شناسی

سیدحسام صالحی ، متولد ۱۳۷۶ در تهران، بازیگر خردسال قبلی و جوان امروزی است که در آثاری چون ترش و شیرین در نقش نوید و سه در چهار در نقش “احسان املشی” و فیلم روز اردو و … ایفای نقش کرده است.

ماجرای ورود به بازیگری

حسام از کودکی و زمانیکه ۱۰ سال داشت توسط پسر عمو خود یعنی مجید صالحی وارد بازیگری شد و خوش اصلا علاقه ای به بازیگری و ورود به این حرفه را نداشت، اما با این حال توانست در چند سریال و فیلم بازی کند، اما بعد از این حرفه کناره گیری کرد و دیگر در هیچ فیلم و سریالی دیده نشد.

او در زمان بازی در سریال ترش و شیرین ۱۰ سال داشت و نسبت فامیلی نیز با مجید صالحی دارد ، او پسر عموی مجید صالحی بازیگر معروف و سرشناس ایرانی است که برای بازی در این سریال به رضا عطاران معرفی شد و بسیار عالی ظاهر شد.

حسام صالحی | بیوگرافی و عکس های جدید حسام صالحی و همسرش + شغل و فیلم شناسی

وضعیت ازدواج و همسر حسام صالحی کیست

از وضعیت ازدواج و زندگی خصوصی وی اطلاعی در دست نیست.

همچنین بخوانید: بیوگرافی و عکسهای آناهیتا افشار بازیگر و همسرش

آیا حسام صالحی ایران است یا مهاجرت کرده؟

از این بازیگر خبری در دست نیست و مشخص نیست که در ایران زندگی میکند و یا مهاجرت کرده است، در حال بعد از دو سریالی که بازی کرد، از او خبر جدیدی منتشر نشده و گویا به فراموشی سپرده شده است.

آخرین مصاحبه او با مجله نوجوان بود که درباره ورود به بازیگری توسط مجید صالحی حرف زده و گفته : شغلهایی که من برای آینده ام انتخاب کرده ام اول رئیس جمهور ، بعد نویسنده و اگر نشد فوتبالیست است.

مجید صالحی پسر عموی او نیز در جایی اسمی از او نبرده و مشخصی نیست که آیا از بازیگری کناره گرفته یا به عنوان عوامل در پشت صحنه مشغول است .

او حتی از فالورهای پسرعموش مجید صالحی نیز نبود. اگر اطلاعی از پیج اینستاگرام وی دارید در بخش کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.منبع مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا