اخبار گوناگونساعت کار کارمندان در هفته سوم اسفند 98کاهش ساعت کار کارمندان به علت کروناکرونا ویروس

ساعت کاری ادارات از ۱۷ تا ۲۲ اسفند ۹۸


جدول ساعت کاری ادارات در هفته سوم اسفند ۹۸ به تفکیک شهرها

با توجه به شیوع کرونا و تعطیلی ادارات برخی استان ها جدول کاری و ساعت شروع به کار و پایان کار اداره ها و شرکت ها در سراسر کشور اعلام شد و ما در این بخش از مجله  حرف تازه جدول ساعت کار ادارات را به تفکیک همه شهرها منتشر کردیم

به گزارش حرف تازه از خبرگزاری ایرنا: در سومین هفته مبارزه فراگیر با بیماری کرونا در ایران، برخی استان‌ها کاهش ساعت کار ادارات را ادامه می دهند و برخی دیگر، آن را به شرایط عادی باز می گردانند.

ساعت کاری ادارات از 17 تا 22 اسفند 98

در سومین هفته اسفند ماه و از ۱۷ اسفند و روز شنبه برنامه و ساعت کار کارمندان تغییر میکند و با توجه به مبارزه فراگیر با بیماری کرونا در ایران، برخی استان‌ها کاهش ساعت کار اداره ها را ادامه می دهند و برخی دیگر، آن را به شرایط عادی باز می گردانند.

کاهش ساعت کاری کامندان به علت کرونا

هفته دوم اسفند ماه به گفته وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، هفته اوج گیری بیماری کرونا ویروس در کشور بود و پیش بینی های این وزارتخانه بر این است که در هفته پیش رو، روند ابتلا و درمان رو به بهبودی بگذارد از این رو تصمیم گیری درباره ساعت کار ادارات و بانک ها به ستادهای استانی مقابله با بیماری کرونا واگذار شده است.

البته کاهش ساعت کار کارمندان شامل مراکز بهداشتی، درمانی و بیمارستان ها و نیز واحدهای عملیاتی دستگاه های خدمت رسان نمی شود.

جدول آخرین وضعیت زمان کار کارمندان اداره های استان های مختلف به شرح زیر است:

ساعت کاری ادارات از 17 تا 22 اسفند 98

ساعت کاری ادارات از 17 تا 22 اسفند 98

ساعت کاری ادارات از 17 تا 22 اسفند 98منبع مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا