پوزیشن جنسی / Marital relationship positionرابطه زناشویی / Marital relationshipسبک زندگی

سه پوزیشن جدید و عالی برای لذت بیشتر در رابطه جنسی


شاید کمی عجیب باشد اما پوزیشن جنسی مناسب باعث آرامش و آسایش در حین برقراری رابطه جنسی می شود. در ادامه در بخش سبک زندگی ماگرتا با سه پوزیشن جدید برای لذت بیشتر آشنا می شویم که می تواند به شما در زمینه تنوع و لذت بیشتر کمک شایانی کند.

پوزیشن دختر گاوچران (cowgirl)

سه پوزیشن جدید و عالی برای لذت بیشتر در رابطه جنسی
پوزیشن دختر گاوچران (cowgirl)

پوزیشن جدید ، پوزیشن دختر گاوچران یکی از محبوب ترین ها می باشد که در آن زن می تواند سرعت ، شدت و میزان دخول را به راحتی کنترل کند. پوزیشنی که در آن زن در حالت رو می باشد.در این پوزیشن، در حالی که صورت زن به طرف مرد قرار دارد، با استفاده از زانوها به عنوان اهرم، زن حرکات را کنترل میکند

پوزیشن قاشقی یا اسپون

در پوزیشن قاشقی علاوه بر اینکه زن تحریک زیادی را تجربه می کند مرد هم می تواند با کنترل تحریک خود ، انزال را به تعویق بیاندازد.

سه پوزیشن جدید و عالی برای لذت بیشتر در رابطه جنسی
پوزیشن قاشقی یا اسپون

در این پوزیشن زن به پهلو دراز می کشد و مرد همواره در پشت سر او و به پهلو قرار می گیرد سپس زن کمی مفصل ران را به سمت شکم جمع می کند و مرد از پشت و به آرامی آلت خود را وارد مجرای تناسلی او می نماید.

حالت مناسب جلوگیری از حاملگی

کیفیت معاشقه دراین حالت بسیار بالا بوده ومرد به درصد بالایی از نقاط حساس بدن زن دسترسی دارد. مرد کاملا بخش بالایی بدن زن دسترسی داشته وبه راحتی میتوان آن را تحریک کندودر لحظه ارگاسم مرد میتواندبدون قطع شدن ریتم زن رادر آغوش گرفته وارگاسم را برای زن شیرین ترنماید.مردانی که برای جلوگیری از بارداری قبل از انزال آلت خود را از واژن خارج میکنند دراین حالت به راحتی میتوانند در لحظه بحرانی از یک دیگر جداشوند.

در این حالت زن به پشت روی زمین دراز میکشد ویک پای خود را با زاویه ۹۰ درجه برروی زمین قرار داده وپای خود را تقریبا باهمین زاویه در اختیار مرد قرار میدهد.مرد میتواند با استفاده از بازوی خود پای زن را در وضعیت فوق نگه دارد حتی بسته به انعطاف بدن و کمر زن میتوان پای سمت موافق را کاملا باز کرده وآن را به روی شانه مردقرار داد.زن دراین حالت نیاز به فعالیت شدیدی ندارد.وی میتوان هنگام کورس جنسی با دستان خود کمر مرد را نوازش دهدو وی را دچار احساس بهتری کند.همچنین زن میتوان دست آزاد خود را به روی باسن مرد قرار داده وبا فشار یا تکان دادن آن بدون استفاده ازهیچ کلامی به مرد تفهیم کند که میزان سرعت وهمچنین نفوذ وی درچه حدی باشد وآن را بدین صورت کنترل کند.دراین حالت مرد میتواند با حرکت رفت وبرگشتی وهمچنین حرکت موجی کمرخود آلت خویش را موازی با جهاز جنسی زن قرار داده ونفوذ بهتر وعمیق تری داشته باشد.

منبع مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا