معرفی مدل های مانتو

مدل مانتو بارداری ۲۰۱۹ و ۹۸ (مدل‌های اداری، تابستانی و بلند)


مدل مانتو بارداری ۲۰۱۹ و ۹۸ (اداری، تابستانی و بلند)

هرچند که مادر شدن حس بسیار زیبا و منحصر به فردی است، اما ممکن است انتخاب صحبح لباس و به خصوص مانتوی مناسب این دوران، ذهن بسیاری از خانم‌های خوش لباس و شیک پوش را به خود مشغول کند. در هنگام بارداری به دلیل افزایش وزن و سایز ناگهانی که در خانم‌ها رخ می‌دهد، پوشیدن لباس‌هایی معمول و همیشگی دشوار خواهد شد. علاوه بر این، راحتی، جنس پارچه و مدل لباس‌ها هم در این دوران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌شود. در این مقاله انواع مختلفی از مدل‌ مانتو بارداری ۲۰۱۹ را با هم بررسی می‌کنیم تا اگر درحال گذراندن این دوران به یاد ماندنی هستید، بتوانید به کمک این راهنمای مدل مانتو بارداری، مثل همیشه شیک پوش و خوش استایل باشید. اگر شما هم به دنبال مدل مانتو بارداری ۲۰۱۹ و ۹۸ هستید٬ این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

خبر خوب اینکه شما می‌توانید بدون نیاز به گشتن در مغازه‌های مختلف شهر و تنها از پشت گوشی موبایلتان٬ مانتو بارداری مناسبی را با تخفیف ۵۰-۷۰ درصد از اپلیکیشن کمدا خریداری کنید. این هم لینک دانلود اپلیکیشن:

برو بریم برای دانلود اپلیکیشن کمدا

مدل مانتو بارداری 2019 و 98 (مدل‌های اداری، تابستانی و بلند)

نکات مهم در هنگام انتخاب مدل مانتو بارداری ۲۰۱۹ و ۹۸

انتخاب مدل مانتو بارداری، مثل شمشیر دولبه است. این مانتوها می‌توانند شما را بسیار خوش استایل و جذاب جلوه دهند یا موجب شوند که ظاهر شما جلوه‌ی ناهماهنگی داشته باشد. از این جهت هر خانم باردار باید بداند که دقیقا به چه مدل مانتویی و برای چه موقعیتی نیاز دارد. پیدا کردن و خرید یک مانتو بارداری مناسب زمان بر است و نکات ریز بسیار زیادی دارد. در این قسمت خلاصه‌ای از مهم‌ترین نکاتی که باید در هنگام خرید یک مانتو بارداری مدنظر قرار دهید را شرح داده‌ایم. پس برای خرید یک مانتو بارداری مناسب، به نکات زیر توجه داشته باشید:

فیت بپوشید

سعی کنید از خرید مانتوها با سایز بزرگ‌تر از سایز واقعی خود خودداری کنید. برخی از خانم‌ها فکر می‌کنند که خریدن یک مانتوی معمولی در سایزهای بزرگ‌تر برای دوران بارداری، راه کار مناسبی است اما این کار علاوه بر این که به شما کمکی نمی‌مند، تنها موجب خواهد شد که مانتوی شما در بدن جلوه‌ی خوبی نداشته باشد. چرا که نامتناسب بودن سایز مانتو باعث می‌شود که قسمت‌های سرشانه، گودی کمر و آستین‌ها از فرم اصلی خود بیفتند و شما را درشت‌تر از آنچه که هستید نشان دهد. پس سعی کنید که از مانتوهای مخصوص دوران بارداری را تهیه کنید چرا که این مانتوها متناسب با سایز شما دوخته می‌شوند و از فضای کافی برای آزاد بودن شکم و بالا تنه برخوردار هستند.

مدل مانتو بارداری 2019 و 98 (مدل‌های اداری، تابستانی و بلند)

از رنگ‌ها فرار نکنید

بسیاری از خانم‌ها در هنگام بارداری از تغییر سایز خود ناراضی هستند و به همین دلیل به سراغ انواع مانتو بارداری در رنگ‌های تیره‌تر می‌روند. اگر به دنبال مانتو بارداری می‌گردید، به خصوص در فصل تابستان، به سراغ رنگ‌های روشن یا پترن‌های مختلف بروید. با انجام این کار مطمئن باشید که اعتماد به نفس بسیار زیادی کسب خواهید کرد.

موقعیت را بشناسید

درهنگام خرید یک مانتو بارداری، در نظر داشته باشید که قرار است آن را فقط چند ماه به تن کنید. پس بهترین راه برای صرفه جویی در هزینه و شلوغ نکردن کمد لباس این است که مانتویی را بخرید که بتوانید آن را در موقعیت و مکان‌های مختلفی به تن کنید.

 

جنس پارچه مدل مانتو بارداری ۲۰۱۹ و ۹۸

به جنس پارچه بسیار توجه کنید. دوران بارداری یکی از مهم‌ترین دوران زندگی خانم‌ها به شمار می‌آید. برای خرید یک مانتو بارداری، جنس پارچه‌ی مانتو اهمیت بسیار زیادی پیدا خواهد کرد. چرا که باید وزن کمی داشته باشد و باعث خستگی شما نشود و به پوست اجازه دهد تا تنفس کند. در غیر این صورت هوای گرم و بین پوست و مانتو باقی می‌ماند و باعث بالا رفتن دمای بد و عرق کردن شما می‌شود.

لباس‌های تنگ را کنار بگذارید

از پوشیدن مانتوهای جذب در دوران بارداری خودداری کنید. این مانتوها فشار زیادی به بدن شما وارد می‌کنند و هم چنین باعث می‌شوند که تحرک و فعالیت شما تحت تاثیر قرار بگیرد. در این دوران سعی کنید که مانتوهای گشادتر را وارد استایل روزمره‌تان کنید.

مناسب فصل انتخاب کنید

مانتو بارداری خود را مطابق فصل و دمای هوا انتخاب کنید چرا که بدن شما در این دوران به مراقبت و توجه بیشتری نیاز دارد و مراقبت ناکافی و پوشیدن لباس نامناسب موجب بیمار شدن شما و کودکتان خواهد شد.

نکاتی که در بالا به آنها اشاره شد، از جمله نکات اولیه و ضروری هستند که باید در هنگام خرید یک مانتو بارداری مدنظر قرار دهید. در ادامه‌ی مطلب به بررسی چند مدل از انواع مانتو بارداری خواهیم پرداخت تا بتوانید آنها را با آگاهی بیشتری بخرید.

مدل مانتو بارداری ۲۰۱۹ و ۹۸: مدل‌های اداری

اگر در بیرون از خانه مشغول به کار هستید، انتخاب یک مانتو بارداری اداری و مناسب محل کارتان احتمالا کار آسانی نخواهد بود و باید زمان زیادی را صرف گشتن در مانتو فروشی‌ها برای خرید یا حتی پیدا کردن یک خیاط ماهر برای دوختن یک مانتو بارداری مناسب کنید. بهتر است قبل از انجام همه‌ی اینکارها، ابتدا در کمدا کمی جست و جو کنید تا شاید خانم شاغلی مانتو بارداری اداری خود را برای فروش گذاشته باشد!

نکات مهم در هنگام انتخاب یک مانتو بارداری اداری مناسب:

 1. همیشه به خاطر داشته باشید که در دوران بارداری مهم‌ترین نکته‌ی قابل توجه، راحتی شماست پس هر مانتویی را که انتخاب می‌کنید، این نکته را در اولویت قرار دهید.
 2. مانتوهای اداری معمولی، عموما از پارچه‌هایی که جنس و فرم ایستاده‌ و محکم‌تری دارند، تولید می‌شوند. این پارچه‌ها ممکن است بدن شما را تحت فشار قرار دهند و پوشیدن آنها در ساعات زیادی از روز، باعث خستگی شوند. بهترین راهکار این است که مانتو بارداری اداری خود را از جنس پارچه‌هایی که کشی هستند انتخاب کنید. خاصیت کشسان بودن این پارچه‌ها به شما آزادی عمل و راحتی بسیار زیادی خواهد بخشید.
 3. مانتو بارداری اداری جذب و چسبان را فراموش کنید. بهترین و مناسب‌ترین گزینه‌ها برای یک مانتوی مناسب در این دوران، مدل‌هایی است که از روی خط یا کارور سینه آزاد می‌شوند.
 4. یک مانتو بارداری اداری، معمولا طرح و مدل ساده‌ای دارد و پارچه‌ی آن نیز بدون پترن و در رنگ‌های تیره و خنثی می‌باشد.
مدل مانتو بارداری 2019 و 98 (مدل‌های اداری، تابستانی و بلند)

مدل مانتو بارداری ۲۰۱۹ و ۹۸: مدل‌های اداری

مدل مانتو بارداری 2019 و 98 (مدل‌های اداری، تابستانی و بلند)

مدل مانتو بارداری 2019 و 98 (مدل‌های اداری، تابستانی و بلند)

مدل مانتو بارداری 2019 و 98 (مدل‌های اداری، تابستانی و بلند)

مدل مانتو بارداری ۲۰۱۹ و ۹۸: مدل‌های تابستانی

تابستان فصل لباس‌های خنک و آزاد است و بهترین و مناسب‌ترین رنگ‌ها، رنگ‌های روشن و شاد هستند. اگر در این فصل دوران بارداری خود را می‌گذرانید، باید به مانتو و لباس‌های خود توجه بسیار زیادی کنید. در هنگام خرید یک مانتو بارداری تابستانی به نکات زیر توجه داشته باشید تا علاوه بر حفظ سلامتی خود و کودکتان، یک استایل زیبا، جذاب، خاص و منحصر به فرد را خلق کنید.

نکات مهم در هنگام انتخاب یک مانتو بارداری تابستانی:

 1. در این فصل به دلیل گرمای بسیار زیاد هوا، پوشیدن مانتوهایی از جنس نخ، لینن و سایر پارچه‌هایی که الیاف طبیعی دارند برای شما بسیار مناسب خواهد بود.
 2. مانتو و لباس‌های خود را هر روز بشویید.
 3. یک مانتو بارداری تابستانی، با رنگ روشن مانند سفید، آبی روشن، صورتی، زرد و غیره انتخاب فوق العاده‌ای برای پوشیدن در هوای گرم است چرا که این رنگ‌ها گرمای کمتری را به خود جذب می‌کندد و دمای بدن پایین‌تر باقی می‌ماند.
 4. مانتو بارداری تابستانی و نخی را می‌توانید در مدل‌های بسیار متنوعی تهیه کنید. مانتوها می‌توانند جلو باز یا جلو بسته باشند. هم چنین می‌توانید تزیینات جذابی به مانتو اضافه کنید مانند پاپیون روی آستین. علاوه بر اینها، مانتو بارداری تابستانه می‌تواند به کمک یک کمربند جذاب‌تر شود و بدن شما را هم خوش فرم‌تر جلوه دهد.
 5. هرچند که مانتو بارداری چین دار یا پفی نخی بسیار مناسب فصل تابستان است اما توجه داشته باشید که این مدل‌ها شما را درشت‌تر نشان خواهند داد پس اگر با این مسئله راحت نیستید، مدل‌های ساده تر را انتخاب کنید.
 6. مانتوهای کیمونو جلو باز گزینه‌ی بسیار مناسبی برای مدل مانتو بارداری به حساب می‌آید. کیمونوها را می‌توانید با پارچه‌های سبک و خنک از جنس نخ، پنبه یا لینن تهیه کنید. این مدل را می‌توانید با دامن یا شلوارهای آزاد و حتی لگینگ بپوشید یک استایل عالی برای دوران بارداری خود بسازید.
 7. پوشیدن مانتو بارداری کوتاه نیز برای این فصل بسیار مناسب است. این تونیک‌های گشاد را می‌توانید با دامن یا شلوارهای راسته و آزاد ست کنید.
 8. جین‌های کاغذی و نازک نیز برای فصل تابستان بسیار مناسب است. پوشیدن یک مانتو بارداری جین می‌تواند ظاهار جذاب و منحصر به فردی برای شما ایجاد کند.
 9. در فصل تابستان از پارچه‌های طرح دار در استایل روزمره‌ی خود استفاده کنید. با پوشیدن مانتوهایی با پترن‌های مختلف مانند گل دار، میوه‌ای، راه راه و غیره استایل خود را چشم گیر و تابستانی کنید.
مدل مانتو بارداری 2019 و 98 (مدل‌های اداری، تابستانی و بلند)

مدل مانتو بارداری ۲۰۱۹ و ۹۸: مدل‌های تابستانی

مدل مانتو بارداری 2019 و 98 (مدل‌های اداری، تابستانی و بلند)

مدل مانتو بارداری 2019 و 98 (مدل‌های اداری، تابستانی و بلند)

مدل مانتو بارداری 2019 و 98 (مدل‌های اداری، تابستانی و بلند)

 

مدل مانتو بارداری ۲۰۱۹ و ۹۸: مدل‌های بلند

بسیاری از خانم‌ها ترجیح می‌دهند که در هنگام بارداری به سراغ لباس‌های بلند و ماکسی بروند تا هم کشیده و لاغرتر دیده شوند و هم احساس راحتی بیشتری داشته باشند. در این بخش راجع به انواع مانتو بارداری بلند صحبت خواهیم کرد. مانتوهای بلند اگر با پارچه‌های سنگین و محکم دوخته شوند، بسیار شیک هستند و عین حال اگر با پارچه‌های نازک و سبک‌تر تولید شوند، کژوال و راحت خواهند بود. قبل از خرید یک مانتو بارداری بلند، به نکات زیر توجه کنید:

 1. با توجه به فصل، جنس مانتوی مناسب را انتخاب کنید.
 2. یک مانتو بلند بارداری را می‌توانید با جوراب شلواری‌ها ست کنید.

۳.مانتوهای آزاد و بلند که نخی یا از جنس پارچه‌ها سبک باشد، یک آیتم عالی برای اضافه کردن به استایل روزمره‌ی دوران بارداری در فصل تابستان است. این مانتو‌ها هم چنین برای مسافرت‌ها نیز بسیار مناسب‌اند چرا که راحتی و آزادی زیادی را برای شما فراهم می‌کنند و علاوه برا این‌، مانع تعرق زیاد از حد شما خواهند شد.

 1. استفاده از رنگ‌های شاد در مانتو بارداری بلند، استایل‌های منحصر به فرد و خلاقانه‌ای را می‌سازد.
 2. مانتو بارداری بلند که پارچه‌‌ی مناسب و دوخت خوبی داشته باشد، برای یک قرار کاری و مکان‌های رسمی‌تر بسیار مناسب است. شما می‌توانید این مدل از مانتوها را در محل کار نیز به تن کنید.
 3. استفاده از اکسسوری‌ها را فراموش نکنید.
 4. به قد مانتو بارداری خود توجه داشته باشید. از خرید مانتویی که بلندی بیش از حد آن مانع انجام فعالیت‌های معمول‌تان می‌شود اکیدا خودداری کنید چرا که ممکن است باعث زمین خوردن شما شود.
 5. اگر مانتو بارداری بلند با پارچه‌ی ضخیم و محکم‌تری انتخاب کرده‌اید، حتما راحت بودن خود را مدنظر قرار دهید. بهترین مدل‌های مانتو بارداری با قد بلند و پارچه‌های ضخیم، مدل‌هایی اند که چین دار یا پیلی دار اند یا برش‌های راحت‌تری دارند مانند مدل‌های فون، کلوش و بالاتنه جدا.
 6. هیچ لزومی وجود ندارد که وقتی باردارید، همیشه ساده‌ترین مدل‌های مانتو را انتخاب کنید. می‌توانید مدل‌های مختلف یقه یا آستین را امتحان کنید و ببینید که کدام برای شما مناسب‌تر. برای مثال، یک مانتوی بلند با یقه‌ی انگلیسی یا آرشال، یا مانتویی بلند با آستین‌های پفی یا کلوش، می‌تواند یا گزینه‌ی بسیار متمایز برای شما باشد.
 7. همانند مانتو بارداری تابستانی، مانتو بارداری‌های بلند نیز می‌توانند جلو بسته یا جلو باز باشند. انواع جلو بسته‌ی آن‌ها بسیار راحت و کاربردی‌تر هستند. این مانتوها در تنوع نامحدودی وجود دارند.
مدل مانتو بارداری 2019 و 98 (مدل‌های اداری، تابستانی و بلند)

مدل مانتو بارداری ۲۰۱۹ و ۹۸: مدل‌های بلند

مدل مانتو بارداری 2019 و 98 (مدل‌های اداری، تابستانی و بلند)

مدل مانتو بارداری 2019 و 98 (مدل‌های اداری، تابستانی و بلند)

مدل مانتو بارداری 2019 و 98 (مدل‌های اداری، تابستانی و بلند)

از کجا مدل مانتو بارداری ۲۰۱۹ و ۹۸ را پیدا کنم؟

راه‌های مختلفی برای خرید یک مانتو بارداری وجود دارد که بسیار زمان بر و پرهزینه هستند. از آن جایی که دوران بارداری، دورانی موقتی است و لباس‌هایی که در این زمان خریده می‌شوند، فقط در همین مقطع قابل استفاده هستند‌، پیشنهاد ما به شما خرید کردن از کمدا است. اگر به جای گشتن در مغازه‌های مختلف، چرخی در کمدا بزنید، مطمئن باشید که بهترین مانتو بارداری‌های ممکن را با تخفیف‌های شگفت انگیز پیدا خواهید کرد. حتی می‌توانید مانتو و لباس‌های بارداری یا هر لباس دیگر خود را که سالم و سرحال اما بی استفاده در گوشه ‌کمدتان در حال خاک خوردن است، در کمدا بفروشید. اگر هنوز اپلیکیشن کمدا را نصب نکرده‌اید، این شما و این هم لینک نصب اپلیکیشن کمدا:

برو بریم برای دانلود اپلیکیشن کمدا

شما کدام مدل مانتو بارداری ۲۰۱۹ و ۹۸ را می‌پسندید؟

نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر مطالب مفید:

مدل جدید مانتو چهارخونه ۲۰۱۹ (جلوباز، اداری، اسپرت، ریز و درشت)

از کجا مانتو بارداری بخرم؟ (راهنمای انتخاب و خرید مانتو بارداری)

مدل جدید مانتو کتی(یقه بلیزر) ۲۰۱۹ (طرفداران مانتو کتی حتما بخوانند)

مدل های جدید مانتو ۲۰۱۹ و سال ۹۸ (اسپرت،تابستانی،مجلسی)

مدل مانتو برای افراد چاق (معرفی ۱۰ ها مدل مناسب برای افراد پلاس سایز)

مدل های جدید تونیک ۲۰۱۹ و ۲۰۱۸ (حریر،اسپرت،تابستانی و نخی)

مدل های سرهمی زنانه جدید ۲۰۱۹ و ۲۰۱۸(معرفی انواع Overall )

انواع مدل جدید شومیز ۲۰۱۹ و ۲۰۱۸ (مجلسی، شیک، بلند، حریر و ترک)

مدل جدید مانتو ترک ۲۰۱۹ (بلند) (مدل‌های اداری٫ اسپرت و مجلسی)منبع مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا