دخترانه / Girlsسبک زندگیمد و زیباییمدل مو / Hair Style

مدل مو چتری دخترانه ۲۰۲۰ با رنگ و حالتهای مختلف و خاص💇‍♀️


مدل مو چتری دخترانه ۲۰۲۰ ، این مدل مو که به عنوان یک مدل موی ریسکی بین بانوان شناخته می شود می تواند چهره شما را کاملا تغییر دهد و ممکن است به صورت کسی بیاید یا اینکه خیلی زشت شود. اگر تصمیم خود را گرفته اید پس در ادامه با بخش مدل مو ماگرتا جهت پیدا کردن مناسب ترین مدل مو برای حالت صورتتان همراه باشید.

مناسب ترین مدل مو برای شما کدام است ؟

خانم هایی که موهای بلند و خوش حالتی دارند بهتر است برای فرم دادن به موهای قسمت جلوی سر خود از انواع مدل مو چتری استفاده نمایند تا ظاهر و مدل موی آن ها متفاوت و جذاب تر به نظر برسد.

برای انتخاب مناسب ترین مدل مویی که به شما بیاید باید فرم صورتتان را به خوبی بشناسید :

صورت مربع شکل : برای این شکل از چهره موهای چتری صاف کوتاه یا متوسط تا روی ابروها و یا چتری یک طرفه مناسب است. صورتهای مربعی شکل هم باید از موهای چتری پرپشت صاف پرهیز کنند.

صورت گرد: مو چتری کج و کوتاه می تواند ترکیب فوق العاده ای را با صورت های گرد بسازد.

مو چتری برای صورت بیضی: خوشبختانه شما با این مدل مو چهره ای متعادل و زیبا خواهید داشت. مدل مو چتری صاف باعث کادربندی صورت های بیضی شکل می شود و این مدل برای افرادی مناسب است که دارای موهای لخت و صاف می باشند. مدل مو چتری خیلی کوتاه یا پیکسی چهره شما را واقعا زیبا می کند.

موی مدل چتری انواع مختلفی دارد و سن شما را از آنچه که هست کمتر نشان می‌دهد. از نمونه های سبک موی چتری می توان به چتری نامنظم، چتری خیلی کوتاه، چتری صاف،چتری نامتقارن و چتری جدا شده اشاره کرد.

در ادامه توجه شما را به چند مدل مو چتری زیبا و جدید جلب می کنیم :

مدل مو چتری دخترانه کوتاه و متوسط

⛔ برای بزرگ شدن تصاویر بر روی آنها کلیک کنید.

مدل مو چتری دخترانه بلند

⛔ برای بزرگ شدن تصاویر بر روی آنها کلیک کنید.

توجه داشتن به سلامتی موها یک اصل مهم است و اگر موهایتان ناسالم است، باید راه های اصولی را انتخاب کنید، آرایشگر می تواند به شما کمک کند تا آسیب دیدگی های موهایتان را بهبود ببخشید . در نهایت امیدواریم مدل‌های ارائه شده در این مقاله با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.منبع مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا