تیتراژ مسابقه تاکسی بی کرایهنحوه شرکت در مسابقه تاکسی بی کرایههنری

مسابقه بی کرایه | نحوه شرکت و زمان پخش مسابقه بی کرایه شبکه نسیم با اجرای محمد نادری


پخش مسابقه بی کرایه از شبکه نسیم با اجرای محمد نادری

مسابقه تاکسی بی کرایه از شبکه نسیم با اجرای محمد نادری در آبان ماه ۹۸ به روی آنتن می رود و برنامه ای جذاب و شاد و مفرح می باشد که برای ایام پاییز و زمستان بینندگان و مخاطبان تلویزیون در نظر گرفته شده است

آرش گودرزی تهیه‌کننده برنامه «بی‌کرایه» درباره ساختار و محتوای این مسابقه جدید شبکه نسیم که اجرای آن را محمد نادری برعهده دارد، توضیحاتی ارائه کرد.

مسابقه بی کرایه | نحوه شرکت و زمان پخش مسابقه بی کرایه شبکه نسیم با اجرای محمد نادری

آرش گودرزی تهیه‌کننده برنامه «بی‌کرایه» که قرار است به زودی روی آنتن شبکه نسیم برود، درباره این مسابقه گفت: «بی کرایه» از مدل یک برنامه انگلیسی ساخته شده است که یکی از مسابقه‌های جریان ساز تلویزیون است که حدود ۹ سال در کشورهای مختلف ساخته شده و ادامه داشته است و شکل نوینی از مسابقه تلویزیونی را ارائه می‌دهد.

وی با اشاره به روند معمول مسابقه‌های تلویزیونی توضیح داد: در مسابقه‌های تلویزیونی معمولا شرکت کننده داوطلب می‌شود و آزمون می‌دهد و بعد وارد مسابقه می‌شود که باعث می‌شود گاهی هم شرکت‌ کننده‌های مسابقه‌های تلویزیونی به تکرار برسند.

مسابقه بی کرایه | نحوه شرکت و زمان پخش مسابقه بی کرایه شبکه نسیم با اجرای محمد نادری

این تهیه‌ کننده با اشاره به اینکه برخی از مسابقه‌های جدید تلویزیون و همچنین برنامه‌های استعدادیابی پیوندی بین رسانه و مردم ایجاد کرده است، گفت: پیش از این بیشتر، مدیران نهادها و مسئولان در تلویزیون دیده می‌شدند اما با مسابقه‌های جدید مردم بیشتر در این رسانه دیده می‌شوند. «بی‌کرایه» هم نوعی پیوند حوزه اجتماعی با تلویزیون است و مسافر با پا گذاشتن به درون تاکسی وارد صحنه مسابقه می‌شود.

در مسابقه ثبت نام نداریم

وی با اشاره به مدل مسابقه تشریح کرد: ما در مسابقه بی کرایه ثبت نام نداریم. یک تاکسی داریم که راننده و مجری آن محمد نادری است و در شهر می‌چرخد و مسافران را سوار می‌کند و به آن‌ها توضیح می‌دهد که می‌توانند با این تاکسی به مسیر خود ادامه دهند و یا پیاده شوند. اگر تصمیمی بگیرند بمانند می‌توانند تا زمانی که به مقصد می‌رسند به سوالات مسابقه هم جواب دهند و بابت هر پاسخ یک جایزه هم می‌گیرند و در واقع بدون اینکه کرایه تاکسی بپردازند جایزه می‌گیرند. ویژگی خوب این برنامه این است که محدودیتی ندارد و هر کس آدرسی بدهد می‌تواند تا مقصد خود به سوالات جواب دهد.

سوالات مسابقه بی کرایه

این تهیه‌کننده درباره سوالات مسابقه نیز یادآور شد: سوالات ما در این مسابقه براساس اطلاعات عمومی‌ای است که به درد مخاطب می‌خورد، برخی از مسابقه‌ها فقط انباشتی از اطلاعات به‌دردنخور است اما سوالات برنامه ما به این شکل است که در تقویت شناخت کمک می‌کند. بسیاری از بازی‌هایی که بین مردم باب شده است مسابقه‌هایی براساس کلمات و یا بازی‌های فکری است که به تقویت رشد مغز کمک می‌کند و این مسابقه هم بر همان ترتیب است.

محمد نادری مجری برنامه بی کرایه

مسابقه بی کرایه | نحوه شرکت و زمان پخش مسابقه بی کرایه شبکه نسیم با اجرای محمد نادری

تعداد قسمت های مسابقه بی کرایه

وی در پایان درباره تولید و پخش این مسابقه اظهار کرد: فصل اول این مسابقه در ۳۰ قسمت تولید می‌شود که تا الان ۱۱ قسمت ضبط شده و قرار است بعد از ماه صفر از ۱۱ آبان روی آنتن شبکه نسیم برود.

حضور شانسی در تاکسی

وی درباره علاقمندان به شرکت در این مسابقه گفت: این مسابقه شانسی است و کسانی که علاقمند هستند در آن شرکت کنند باید منتظر شانس باشند تا بتوانند مسافر این تاکسی شوند.

این تهیه‌کننده درباره انتخاب محمد نادری به‌عنوان مجری مسابقه نیز یاداور شد: محمد نادری پیش از «دورهمی» در سریال‌هایی مثل «شمعدونی» بازی کرد اما مردم او را با «دورهمی» بیشتر می‌شناسند و به نوعی برند شبکه نسیم است، بسیاری از کسانی هم که سوار تاکسی می‌شوند از حضورش در «دورهمی» یاد می‌کنند.

گودرزی ادامه داد: او فرد خوش مشربی است و می‌تواند با مردم ارتباط برقرار کند و می‌تواند هم رانندگی کند و هم ارتباط داشته باشد چون ما به کسی نیاز داشتیم که توانایی جسمی و ذهنی بالایی داشته باشد.منبع مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا