اخبار گوناگونتعطیلی مدارس 9 آذر 98تعطیلی مدارس اصفهانتعطیلی مدارس البرز 9 آذرتعطیلی مدارس تهران 9 آذرتعطیلی مدارس فرداتعطیلی مدارس کرج 9 آذرتعطیلی یکشنبه 10 آذر 98خبار تعطیلی مدارس

وضعیت تعطیلی مدارس شنبه ۹ آذر ۹۸


وضعیت تعطیلی مدارس شنبه ۹ آذر ۹۸

تعطیلی مدارس ۹ آذر ۹۸ : تقی آبادی معاون عمرانی استانداری تهران گفت با توجه به جوی پایدار و سکون نسبی هوا احتمال تعطیلی مدارس تهران در روز شنبه زیاد است.

براساس پیش‌بینی‌هایی که سازمان هواشناسی داشته است شرایط به همین ترتیب خواهد بود و در صورت ادامه این شرایط احتمل تعطیلی مدارس در روز شنبه زیاد است.

 

وضعیت تعطیلی مدارس شنبه 9 آذر 98

وی تصریح کرد: آخرین وضعیت در ارتباط با تعطیلی مدارس فردا بعدازظهر در جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران تصمیم‌گیری خواهد شد.

معاون عمرانی استانداری تهران ادامه داد: در صورت تداوم آلودگی هوا احتمال تعطیلی مدارس تهران در روز شنبه زیاد است و این موضوع فردا اعلام می‌شود.

تقی‌زاده گفت: همچنین محدودیتی برای تردد کامیون‌ها در سطح معابر تهران درنظر گرفته شده است که این محدودیت برای ناوگان عمومی نیست.

شاخص کیفیت هوا به علت افزایش غلظت ذرات معلق کوچکتر از ۲.۵ میکرون در بعضی از مناطق شهر تهران امروز (۱۴ آذر ماه) در حد ناسالم برای تمامی گروه‌ها و در سرتاسر شهر تهران در حد ناسالم برای گروه‌های حساس است.

جهت حفظ سلامتی کلیه شهروندان بخصوص افراد مبتلا به بیماری‌های قلبی یا ریوی، کودکان و سالمندان باید از فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل اجتناب کنند و همچنین افراد دیگر باید فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.

کارشناس هواشناسی:

جمعه و شنبه هوای تهران بهتر از امروز نمی‌شود، اما یکشنبه و دوشنبه احتمال تعطیلی وجود دارد.

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص آلودگی در تهران هم‌اینک به مرز ۱۷۰ رسیده است و هوای تهران ناسالم برای همه گروه‌ها اعلام شده است.

تهران هشتمین شهر امروز جهان از نظر آلودگی هوا با شاخص ۱۶۹

البته تهران امروز به شاخص ۱۷۶ هم رسید که در این جدول سومین شهر آلوده جهان هم شناخته شد!

در حال به روزرسانی با اخبار تعطیلی مناطق مختلف کشور…..منبع مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا