اخبار گوناگونتعطیلی دانشگاه ها 10 آذر 98تعطیلی مدارس اصفهان 10 آذر 98تعطیلی مدارس البرز 10 آذر 98تعطیلی مدارس تهران 10 آذر 98تعطیلی مدارس خوزستانتعطیلی مدارس قم 10 آذر 98تعطیلی مدارس مشهد 10 آذر 98

وضعیت تعطیلی مدارس یکشنبه ۱۰ آذر ۹۸


وضعیت تعطیلی مدارس یکشنبه ۱۰ آذر ۹۸

تعطیلی مدارس ۱۰ آذر ۹۸ : براساس پیش‌ بینی‌ هایی که سازمان هواشناسی داشته است شرایط به همین ترتیب خواهد بود و در صورت ادامه این شرایط احتمل تعطیلی مدارس در روز یکشنبه زیاد است.

 

به محض دریافت اخبار تعطیلی این پست به روز خواهد شد

 

وضعیت تعطیلی مدارس یکشنبه 10 آذر 98

 

آخرین وضعیت در ارتباط با تعطیلی مدارس فردا بعد از ظهر در جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران تصمیم‌گیری خواهد شد.

در صورت تداوم آلودگی هوا احتمال تعطیلی مدارس تهران در روز یکشنبه زیاد است و این موضوع فردا اعلام می‌شود.

شاخص کیفیت هوا به علت افزایش غلظت ذرات معلق کوچکتر از ۲.۵ میکرون در بعضی از مناطق شهر تهران در حد ناسالم برای تمامی گروه‌ها و در سرتاسر شهر تهران در حد ناسالم برای گروه‌های حساس است.

جهت حفظ سلامتی کلیه شهروندان بخصوص افراد مبتلا به بیماری‌های قلبی یا ریوی، کودکان و سالمندان باید از فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل اجتناب کنند و همچنین افراد دیگر باید فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.

معاون استاندار تهران در خاتمه تاکید کرد که قطعا فردا بعد از ظهر با بررسی دوباره شاخص‌های آلایندگی در سطح استان تهران با هماهنگی اعضای کمیته اضطرار آلودگی هوا تصمیمات لازم برای روز یکشنبه اتخاذ و به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.منبع مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا