سبک پوشش / Wearing styleسبک زندگیمهارت های زندگی

چطور قد خود را بلندتر نشان دهیم؟ راهنمای قد کوتاه ها


راهنمای قد بلند به نظر رسیدن افراد کوتاه قامت : بسیاری از ایرادهایی که یک فرد در اندامش دارد با نحوه لباس پوشیدن صحیح می توان تا حدودی برطرف شوند. مثلا افراد چاق می توانند به گونه ای لباس بپوشند که لاغرتر به نظر برسند و افراد لاغر نیز با رعایت یکسری نکات میتوانند پرتر نشان داده شوند پس اصول لباس پوشیدن صحیح برای افراد با اندام مختلف به آن ها در شیک پوش شدن و بی نقص به نظر رسیدن به میزان زیادی کمک می کند. در این نوشتار به بررسی نکاتی در زمینه بلندقد به به نظر رسیدن افراد کوتاه قد می پردازیم. با ماگرتا همراه باشید.

راهنمای بلند قد بلند به نظر رسیدن افراد کوتاه قد

مهم‌ترین نکته در استایل تمرکز کردن روی چیزهایی است که می‌توانید آنها را تغییر دهید. هر چند بیشتر مواقع ما آدم‌ها روی مسائلی در ظاهر خود تمرکز می‌کنیم که قابل تغییر نیستند؛ مثلا ویژگی‌های ظاهری ما مثل کوتاه قد بودن چیزی نیست که بتوانیم تغییرش دهیم.

این نکته را بدانید اگر روی نکات قابل تغییر مانند استایل لباس پوشیدن زوم کنید، خیلی راحت قادر خواهید بود اشکالات ظاهری خود را پوشش دهید؛ مثلا خانم‌هایی که از کوتاهی قد خود ناراحت هستند با رعایت چند نکته ساده در پوشش می‌توانند بلند قدتر به نظر برسند.

پیراهن مناسب برای کوتاه قد ها

اندازه پیراهن باید به گونه ای باشد که فیت تنتان باشد بهتر است پیراهن در قسمت سینه و کمر به صورت اندامی با اسلیم فیت باشد.از پوشیدن پیراهن با طرح های شلوغ و بزرگ به شدت خودداری نمایید. بهترین و مناسب ترین طرح برای آن که شما بلندتر و جذاب تر به نظر برسید طرح های راه راه عمودی درشت و باریک می باشند.این طرح ها شما را کشیده تر نشان می دهند.

چطور قد خود را بلندتر نشان دهیم؟ راهنمای قد کوتاه ها
راهنمای بلند قد بلند به نظر رسیدن افراد کوتاه قد

کت و شلوار مناسب برای افراد کوتاه قد

افراد کوتاه قد باید کت و شلوار یا کت هایی را بپوشند که آن ها را قد بلندتر نشان دهند .پوشیدن کت هایی با یقه های پهن به آن ها اصلا توصیه نمی شود زیرا این گونه یقه ها آن ها را عریض و پهن نشان می دهد در نتیجه باعث می شود کوتاه تر به نظر برسند.کت و شلوار و کت تک باید متناسب با اندام بدن و درست اندازه بدن باشند. پوشیدن کت های بلند افراد قد کوتاه را کوتاه تر نشان می دهند.

به همین منظور پوشیدن کت های کوتاه به این افراد توصیه می شود.دکمه های کت باید به گونه ای باشند که بالاتر از کمر قرار بگیرند زیرا به این شکل شما کشیده تر به نظر می رسید.

کراوات برای اندام آقایان کوتاه قد

کراوات نیز در کوتاه قد و بلند قد به نظر رسیدن افراد تاثیر بسیاری دارد. توصیه می شود افراد کوتاه قد از بستن کراوات های پهن و طرح دار با طرح های شلوغ و درشت به شدت جلوگیری نمایند زیرا این طرح ها شما را عریض می کند در نتیجه کوتاه تر نشان می دهند.سعی کنید از گره های کراواتی استفاده نمایید که اندام شما را متناسب و با یقه پیراهنتان هم خوانی داشته باشند.

چطور قد خود را بلندتر نشان دهیم؟ راهنمای قد کوتاه ها
تیپ متناسب با اندام آقایان کوتاه قد

کمربند برای پسران قد کوتاه

بستن کمربند های پهن باعث می شود بالاتنه و پایین تنه شما به دو قسمت تقسیم شود این امر سبب برجسته تر شدن کوتاهی قد شما می شود به همین خاطر پیشنهاد می شود از کمربند استفاده نفرمایید در صورتی که مجبور به استفاده از آن بودید بهتر است از کمربند های با طرح ساده و باریک تر استفاده نمایید.

شلوار مناسب مردان با قد کوتاه

شلوار یکی از لباس هایی که در قد بلند به نظر رسیدن تاثیر بسیار زیادی دارد. توصیه می شود افراد قد کوتاه از پوشیدن شلوارهای فاق کوتاه جلوگیری نمایند و به جای آن از شلوارهای فاق بلند استفاده نمایند این مدل شلوارها باعث می شود پا بلندتر و کشیده تر به نظر برسند. از پوشیدن شلوارهای گشاد و پلیسه دار پرهیز نمایید زیرا شما را عریض تر و کوتاه تر نشان می دهد.فاصله بین کفش و پاچه های شلوار باید حداکثر ۱ الی ۲ انگشت باشد در غیر این صورت شما کوتاه تر به نظر می رسید.منبع مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا