پوزیشن جنسی / Marital relationship positionرابطه زناشویی / Marital relationshipسبک زندگی

۳ پوزیشن جنسی جدید و عالی برای افراد چاق


پوزیشن جنسی افراد چاق ، خانم های چاق همواره بیشتر از سایر خانم ها برای برقراری رابطه جنسی دچار مشکل می شوند که این امر باعث دلزدگی آنها و در نهایت اجتناب کامل آنها از برقراری رابطه می شود. اما این مشکل هم راه حل های خودش را دارد و لازم نیست خودتان را از رابطه محروم کنید. در ادامه با بخش پوزیشن های جنسی ماگرتا با بررسی حالت های نزدیکی افراد چاق همراه ما باشید.

پوزیشن جنسی با کمک مبل (Sofa Seduction)

یکی از روش‌های جذاب که برای رابطه جنسی با زنان چاق می‌توانید از آن استفاده کنید، پوزیشن استفاده از دسته مبل است. در این پوزیشن اول زن به حالت نیمه خوابیده روی دسته مبل قرار گرفته و سپس مرد در پشت سر او قرار می گیرد و دخول را انجام می دهد.

۳ پوزیشن جنسی جدید و عالی برای افراد چاق
پوزیشن جنسی با کمک مبل

وزن زن در این رابطه روی مبل می‌افتد و نگرانی از بابت این که حین رابطه فشاری به طرف مقابل وارد نشود نخواهد داشت.

حالت نزدیکی برای زنان چاق

در این پوزیشن زن به پشت خوابیده ویک بالشتک بزرگ زیر باسن خود قرار میدهد و پاها را از هم باز نموده و مرد درمیان پاهای زن قرار می گیرد..سپس زن پاهای خود را به دور کمر و یا رانهای مرد حلقه می کند.مرد نیز بر روی زن قرار گرفته و ساعد های خود را روی زمین قرار داده واز آنها به عنوان ساپورت استفاده میکند تا وزن خود را به طور کامل بر روی زن قرار ندهد و سپس به راحتی عمل دخول را انجام میدهد.در این حالت به راحتی میتوان دخول مهبل را انجام داد. میزان لذت ۵۰به۵۰ به نفع طرفین است.

پوزیشن میسیونری (Missionary Position)

یکی از بهترین پوزیشن ها برای زنان چاق، پوزیشن میسیونری است. در این پوزیشن زن به سمت پشت دراز کشیده و مرد بر روی او قرار می‌گیرد سپس زن باید پاهایش را تا نزدیکی کمر مرد بالا بیاورد زیرا با این کار هر دو شریک جنسی از رابطه لذت بیشتری می برند. در پوزیشن میسیونری کنترل رابطه توسط مرد انجام می‌شود.

۳ پوزیشن جنسی جدید و عالی برای افراد چاق
پوزیشن میسیونریمنبع مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا