دخترانه / Girlsسبک زندگیمد و زیباییمدل مو / Hair Style

۱۵ مدل مو دم اسبی ساده و شیک برای مجالس و مهمانی


مدل مو دم اسبی یکی از مدل موهای پرطرفدار و جذاب در بین خانم ها و دختران جوان می باشد. مدل موهای دم اسبی فقط برای سالن بدنسازی نیست شما می توانید از آن برای یک رویداد رسمی و یا یک شب تعطیل با دوستانتان نیز استفاده کنید. این مدل مو می تواند در کمترین زمان ممکن برای رفتن به مجالس و مهمانی شکل زیبایی به موهایتان بدهد.

  • برای اینکه این مدل مو خاص و مجلسی تر به نظر برسد بهتر است برای تزیین آن از اکسسوری‌ها و وسایل تزیین کننده مو استفاده کنید که برخی از این اکسسوری ها باعث می شوند تا مدل مو دم اسبی به مدل مویی شیک و بی نظیر تبدیل شود.
  • اگر تمایل دارید موهایتان را به صورت دم اسبی ببندید بهتر است موهایتان را به کمک تعدادی کش رنگی تزیین نمایید تا زیبایی آن ها چند برابر شود.

در ادامه در این مقاله از بخش مد و زیبایی ماگرتا از انواع موهای بسته شده بصورت دم اسبی را به اشتراک می گذاریم تا با دیدنشان بتوانید آنچه را که می خواهید را پیدا کنید.

مدل مو دم اسبی ۲۰۱۹

ابتدا موها را به خوبی شسته و سپس سشوار بکشید.

سپس قسمت کوچکی از موها را جدا کرده و به از اسپری محافظ حرارتی برای آن قسمت استفاده کنید سپس طرح شیاردار اتو مو را انتخاب کرده و آن بخش را اتو بکشید.

یکی دو قسمت از موهای پشت سر را از بالا تا پایین اتو بکشید و چند قسمت دیگر را تنها در بخش های کوچکی طرح دار کنید.

پس از طرح دادن به موها ، موها را با یک کش کوچک و بی رنگ ببندید. سپس بخش کوتاهی از مو را دور کش پیچیده و با سنجاق محکم کنید تا کش معلوم نشود.

هر گونه موهای به هم ریخته در اطراف سر را نیز مرتب کنید.

منبع مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا