آرایش / Makeupترند / Trendسبک زندگیمد و زیبایی

۱۹ مدل آرایش چشم منحصر به فرد و حرفه ای ۲۰۱۹


مدل آرایش چشم ، یک آرایش چشم زیبا و مناسب چشمان شما می تواند فوق العاده تاثیرگذار بر جذابیت شما باشد. از طرفی با آرایش صحیح چشم و ابروها می توانید تیره گی و پف زیر چشمهایتان را مخفی کنید. در ادامه با بخش آرایش ماگرتا همراه باشید.

چند نکته

💡 مدل آرایش ساده چشم برای دختران جوان و خانم هایی که به مدل آرایش های ساده و لایت علاقه مند هستند می تواند انتخاب ایده آل و مناسبی باشد و این مدل میکاپ چشم باعث می شود تا فرم و حالت چشم ها طبیعی و زیباتر به نظر برسد.

💡 کانسیلر که به زبان ساده حکم بتونه کردن پوست را دارد نوعی کرم پودر غلیظ است که بیشتر مارک ها آن را دارند و از آن می توانید برای زیر چشم استفاده کنید.معمولا همه بشکل نیم دایره زیر چشم می مالند که این اشتباه است زیرا فقط تیرگی پوست را می پوشاند ولی باعث بیشتر نشان دادن پف زیر چشم میشود. باید کانسیلر رابه شکلل یک مثلث که راس آن بطرف پایین است زیر چشم بزنید که هم تیره گی و هم پف را بپوشاند.

💡 اگر کانسیلر شما خیلی غلیظ و خمیر مانند است بهتر است که با کمی کرم مرطوب کننده مخلوط کنید تا بهتر و طبیعی تر روی پوست بخوابد.

مدل آرایش چشم ۲۰۱۹

در این آلبوم برای شما آرایش چشم های دخترانه ، آرایش چشم ساده و شیک ، آرایش چشم مخصوص چشمان درشت و ریز و …. آماده شده است.منبع مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا