ترند / Trendسبک زندگیمد و زیباییمدل لباس / Fashion Model

۲۰ مدل تیپ دانشجویی دخترانه ۲۰۱۹ + اسپورت


تیپ دانشجویی دخترانه ۲۰۱۹ ، دانشگاه همانند سایر مکان های عمومی نیازمند داشتن لباس و پوشش آن مکان می باشد. البته این موضوع نسبت به محدودیت های دانشگاه ها باهم تفاوت دارد و شما باید متناسب با محدودیت های دانشگاه خودتان رفتار کنید. ممکن است در بعضی دانشگاه ها آزادی بیشتری وجود داشته و شما بتوانید تیپ و استایل های شیک و خاص خود را برای ورود به دانشگاه داشته باشید و از طرفی هم ممکن است دانشگاه موردنظر این مقدار آزادی را به شما ندهد. در ادامه با بخش مد و زیبایی ماگرتا همراه باشید.

پوشش دانشجویی یا تحصیلی بهتر است که سنگین انتخاب بشود و از رنگ ها یا مکمل های خیلی جیغ کمتر استفاده بشود. توصیه این است که بیشتر از رنگ های خنثی استفاده کنید مثل طوسی سورمه ای سفید . البته تیره و سیاه پوشیدن توصیه نمیشود. بلکه باید در عین حال ظاهری شاداب داشته باشید.

تیپ دانشجویی دخترانه

چند نکته مهم

  • برای داشتن تنوع روزانه شما می توانید از مانتوهای طرح داری که مجلسی نباشند استفاده کنید.
  • در انتخاب رنگ شلوار خلاقیت به خرج دهید و به جای شلوار جین می‌توانید از شلوار کتان رنگی استفاده کنید.
  • کفش یکی از مهم ترین قسمت های استایل شماست،به دلیل اینکه مدت زمان طولانی در دانشگاه هستید ،حتما از کفشی استفاده کنید که احساس راحتی داشته باشید.
  •  از اکسسوری استفاده کنید. مثل ساعت ، انگشتر ، آویز کیف کوچک ، شال گردن و.. اما زیاده روی در استفاده از اکسسوری و زیورآلات ظاهری نامناسب را ایجاد میکند.
  • کتونی بهترین گزینه برای استایل دانشجویی است.

دانشگاه شما از چه محدودیت هایی برخوردار است ؟ قوانین دانشگاه خود را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید.منبع مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا