پوزیشن جنسی / Marital relationship positionرابطه زناشویی / Marital relationshipسبک زندگی

۳ پوزیشن دوران نامزدی به همراه پوزیشن دروازه طلایی


روش های ارضا شدن در دوران عقد و نامزدی گاهی اوقات می تواند برای هر زوجی متفاوت می باشد. به علت برخی از دلایل شخصی زوجین تمایلی به دخول ندارند اما در روابط زناشویی در دوران عقد حتی بدون نزدیکی کردن نیز می توانید رابطه جنسی لذت بخشی را تجربه کنید. در ادامه در بخش سبک زندگی ماگرتا شما را با ۳ پوزیشن دوران نامزدی عالی آشنا می کنیم.

یک نکته کلیدی

در دوران عقد برای برطرف کردن نیاز خانم ها بدون دخول مرد می تواند با استفاده از حرکت آهسته و با انگشت قسمت تناسلی زن را تحریک کند که حساس ترین قسمت تناسلی کلیتوریس و نواحی اطراف آن است.

3 پوزیشن دوران نامزدی به همراه پوزیشن دروازه طلایی
پوزیشن دوران نامزدی

کلیتوریس را به صورت شدید و سریع مالش نداده و فقط هنگامی که متوجه شدید همسرتان از نظر جنسی بر انگیخته شده است در این حالت حرکت را تند تر کنید تا زن به مرحله ارگاسم و انزال برسد. گفتنی است که این روش ممکن است در خیلی از زنان باعث به وجود آمدن ارگاسم و اوج لذت جنسی نشود.

اولین پیشنهاد ما به شما پوزیشن مار می باشد که می تواند ارگاسم های قویی را فراهم کند.

برای این کار پاهای زن بر روی گردن مرد به صورتی گره می خورد که آلت تناسلی زن نزدیک صورت مرد باشد.حال مرد در موقعیتی که راحت است ایستاده و به پاهای خود را باز می کند و شریک جنسی خود را به آرامی کمی پایین آورده تا صورت آن در نزدیکی آلت تناسلی‌اش قرار بگیرد.

سپس زن کمی سر خود را می چرخاند و با یک دست پای مرد و با دست دیگر آلت تناسلی او را می‌گیرد. مرد هم با دستان خود کمر و شکم زن را گرفته و با دهان خود رابطه برقرار می کند.

پوزیشن بتمن یکی دیگر از پوزیشن دوران نامزدی می باشد که در این پوزیشن ارضای بدون دخول صورت می گیرد.

در پوزیشن بتمن اغلب حرکات به عهده زن می باشد اگرچه مرد هم کنترل کمی بر روی حرکات دارد. در این پوزیشن مرد ریتم و میزان وارد شدن آلت تناسلی به دهان زن را کنترل می کند.

برای اجرای پوزیشن بتمن زن روی کمر دراز کشیده و کمی پاها را باز کند.سپس مرد به نحوی در مقابل زن زانو میزند که سینه های زن مقابل ران های مرد قرار بگیرد. مرد باید دست های خود را صاف قرار دهد و وزن خود را کنترل کند. زن نیز دستان خود را پشت مرد قرار می‌دهد تا بتواند با حرکت دادن سر خود مرد را ارضا کند.

پوزیشن دروازه طلایی

یک حالت اسرار آمیز و عجیب در این پوزیشن در دوران نامزدی وجود دارد که باعث می‌شود که این پوزیشن خیلی جذاب باشد. این پوزیشن بدون دخول در دوران نامزدی خیلی راحت نیست، مخصوصا برای زن اما در این حالت همه چیز برعکس می باشد !

در این پوزیشن مرد خوابیده و پا های خود را کمی باز می کند. سپس زن آلت تناسلی خود را به صورت مرد نزدیک کرده و سپس سر و صورت خود را به آلت تناسلی مرد نزدیک می کند، در عین حال باید زن بدن خود را مانند یک پل قرار بدهد. دست های زن باید نزدیک باسن مرد، و باسن زن باید نزدیک شانه های مرد باشد. در این پوزیشن مرد علاوه بر داشتن رابطه دهانی، می تواند از دست های خود نیز استفاده کند که باعث افزایش لذت جنسی می شود.

منبع مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا