دخترانه / Girlsسبک زندگیمد و زیباییمدل مو / Hair Style

۳۲ رنگ مو خاص و پرطرفدار دخترانه + نمونه های فانتزی


رنگ مو دخترانه از آن دسته مواردی است که می تواند هم از لحاظ ذهنی و هم ظاهری تاثیر زیادی بر روی سن شما بگذارد. انتخاب یک گزینه خوب و مناسب می تواند تاثیر بسزایی در این امر داشته باشد. از این رو ما در این مقاله از بخش مد و زیبایی ماگرتا برای شما ۳۲ رنگ مو دخترانه گلچین شده از سرتاسر جهان را آماده کرده ایم.

چند توصیه

  • استفاده از رنگ گرم و رو به تیره و یا مشکی برای موهایتان در کمتر نمودن سن شما تاثیر گذار خواهد بود.
  • استفاده از رنگهایی خیلی روشن و هایلایت باعث پیر نشان دادن ظاهر می شود.
  • اگر فردی را با رنگهای خیلی بلوند و یا طلایی مشاهده کنید نسبت به زمانی که موهای وی, رنگهای گرم و رو به شکلاتی متوسط و تیره است کاملا برداشت شما از سن فرد متفاوت خواهد بود .

رنگ موهای تیره نظیر رنگ موی قهوه ای و رنگ موی مشکی برای دختران جوان و نوجوان می تواند انتخاب ایده آل و مناسبی باشد زیرا این رنگ موها علاوه بر اینکه چهره طبیعی و دخترانه شما را حفظ می کند می توانند باعث زیبایی و جذابیت بیشتر و دو چندان چهره شما شود. رنگ موهای تیره همچنین سن شما را کمتر از حد معمول نشان می دهند و به چهره تان نشاط و شادابی خاصی می بخشند.

❌ برای تماشا بهتر تصاویر بر روی آن ها کلیک کنید ❌

رنگ مو فانتزی ۲۰۱۹

رنگ مو کاراملی

رنگ مو شکلاتی و تیره

رنگ مو عسلی برای انوع چهره ها

رنگ مو شرابی شیک

رنگ خاص زیتونی

اینکه چه رنگ مویی بیشتر به شما جذابیت و زیبایی میدهد بستگی به اندام صورت ، رنگ پوست، رنگ چشم و کوتاهی و بلندی موی شما نیز دارد. در این مقاله ما به شرح کامل شش مدل رنگ موی معروف و مورد استفاده این سال ها پرداختیم.

منبع مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا